Lindi Kerkese blerje 2+1, max 95000 euro

ka jetuar me qira ne zonen e brrylit dhe eshte i interesuar te bleje vetem ne zonen brryl-xhamllik-porcelan.

Eshte ok dhe per pallat ekzistues. Financim bankar.

Buxheti:
95000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
Brryli/Rruga Bardhyl, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso