Llk1 Arditi, 1+1 dhe 2+1, 350-450 euro.

Arditit i ka prezantuar nje apartament tek 5 Maj 350 mij lek 1+1, dhe ka ardhur dhe tek zyra per te pare pronat nga afer. babai i tij ka bere aksident dhe leviz me karroc dhe ben fizioterapi.

Pra apartamenti i duhet me ashensor, dhe afer spitalit ushtarak (Traumes) deri me date 26 korrik.

 

[3:12 pm, 10/07/2024] Lkk1 Ardit: okay insallah!
[11:54 am, 11/07/2024] orlind morina1988: Mirmgjes Ardit
[11:54 am, 11/07/2024] orlind morina1988: Do ju shkruaj albi
[11:54 am, 11/07/2024] orlind morina1988: Ka nje prone
[1:35 pm, 11/07/2024] Lkk1 Ardit: O vlla kjo pronarja me nxorri ne mengjes dhe jam te nj eshok me me liroj shtepine vetem 2 jave.
[1:36 pm, 11/07/2024] Lkk1 Ardit: Prandaj nuk te kam shkruajtur ne mengjes me tensionin e situates.
[1:39 pm, 11/07/2024] orlind morina1988: Pa merak vlla
[1:39 pm, 11/07/2024] orlind morina1988: Mire se e paske zgjidhur keshtu
[1:39 pm, 11/07/2024] orlind morina1988: Albin e ke gati
[1:39 pm, 11/07/2024] orlind morina1988: Fol njeher se te ka shkruar
[1:48 pm, 11/07/2024] Lkk1 Ardit: ketij shokut i dhash 350 mij lek per dy jave.
[1:48 pm, 11/07/2024] Lkk1 Ardit: pra shok si ne shqiperi.
[1:49 pm, 11/07/2024] orlind morina1988: 😂
[1:49 pm, 11/07/2024] orlind morina1988: Shtrenjt po hajt vl

Buxheti:
400
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

K4
Zona:
Don Bosko, Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso