Marina Yzberisht ( e listova per 50 seconda)

[7/6, 2:31 pm] Marina Yzberisht: Pershendetje, interesohem per njoftimin tek Çelesi https://www.gazetacelesi.al/shtepi-me-qera/garsoniere-1-1-dhome//yzberisht-1043535.html

[7/6, 2:31 pm] Marina Yzberisht: Pershendetje

[7/6, 2:32 pm] Marina Yzberisht: A eshte e lire shtepia.?

[7/6, 2:32 pm] Marina Yzberisht: Cmimin ju lutem.?

[14/6, 7:26 pm] Marina Yzberisht: Pershendetje.!

[14/6, 7:27 pm] Marina Yzberisht: A keni hyrje te lira deri 350.?

[14/6, 7:27 pm] orlind morina1988: https://morinarealestate.al/prona/qera-apartament-11-5-maj-350-euro-muaj/

[14/6, 7:27 pm] orlind morina1988: https://morinarealestate.al/prona/qera-apartament-21-pediatria-350-euro-muaj/

[14/6, 7:28 pm] Marina Yzberisht: Faleminderit por jane ne kat te katert plus qe jane goxha larg si zone.!

[14/6, 7:49 pm] orlind morina1988: Po ska ne qender me kto cmime

[14/6, 7:49 pm] Marina Yzberisht: Ne laprake astir

[14/6, 7:50 pm] Marina Yzberisht: Yzberisht

[14/6, 8:33 pm] orlind morina1988: https://morinarealestate.al/rezultatet-e-kerkimit/?keyword=&location%5B%5D=&zona-2%5B%5D=Yzberisht%2FKombinat%2FSelite&status%5B%5D=qera&kati=&bedrooms=&bathrooms=&min-area=&max-area=&currency=&min-price=&max-price=350&property_id=&label%5B%5D=oferta-me-e-mire

[14/6, 8:33 pm] orlind morina1988: Ketu jane 13 prona deri ne 350 ne yzberisht

[14/6, 8:33 pm] orlind morina1988: Cila ju pershtatet?

[14/6, 8:37 pm] Marina Yzberisht: si cmim jane ok, por katet te larta, se jam me dy femije t evegjel, e kati 1i dyte me pershtaten..! Faleminderit ju

[14/6, 8:40 pm] orlind morina1988: Po ti na e thuaj arsyen qe ne fillim, se na vlerson dhe ne dhe per vete mbaron pune shpejt.

[14/6, 8:40 pm] Marina Yzberisht: Me falni

[14/6, 8:41 pm] orlind morina1988: Agjenti te sherben dhe duhet ti thuash kerkesen qe te bejm kerkimin sa me mire

[14/6, 8:41 pm] orlind morina1988: Ja po lajmeroj dhe agjentet e tjer

[14/6, 8:41 pm] orlind morina1988: Po gjetem dicka te lajmeroj

[14/6, 8:41 pm] Marina Yzberisht: Faleminderit

Buxheti:
350
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
Yzberisht/Kombinat/Selite

Krahaso pronat

Krahaso