Erjoni kerkon te blej apartament tek arlis 160 mij euro

[1:42 pm, 09/04/2024] Orlind Morina: 111 m2 bruto, 93 neto, kati 3 teknik ose i dyti banim. Garazhd ne -2. 160.000
[1:43 pm, 09/04/2024] Orlind Morina: Shitet dhe pa garazhd, cmimin llogarite me 1250 euro m2
[1:43 pm, 09/04/2024] Lpp26 Erjon Bastari Tek Fresku: Ku wsht kjo
[1:43 pm, 09/04/2024] Orlind Morina: Tek arlis
[5:10 pm, 12/04/2024] Lpp26 Erjon Bastari Tek Fresku: lindo
[5:10 pm, 12/04/2024] Lpp26 Erjon Bastari Tek Fresku: Kjo me i tereson
[5:11 pm, 12/04/2024] Lpp26 Erjon Bastari Tek Fresku: a ke planimetri
[5:11 pm, 12/04/2024] Lpp26 Erjon Bastari Tek Fresku: Dhe sa shkon total
[5:11 pm, 12/04/2024] Orlind Morina: 160 me gjith garazhd
[5:11 pm, 12/04/2024] Orlind Morina: Ja ta gjej
[5:14 pm, 12/04/2024] Orlind Morina: Nese don e shikojm dhe nga afer
[5:26 pm, 12/04/2024] Lpp26 Erjon Bastari Tek Fresku: ma co planimetrine
[5:26 pm, 12/04/2024] Lpp26 Erjon Bastari Tek Fresku: te lutem

Buxheti:
160000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
Ali Demi/Tregu Elektrik, Brryli/Rruga Bardhyl, Fresku/Linze, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso