moter dhe vlla 21 dhjetori 350euro

Pershendetje, interesohem mbi njoftimin tuaj https://www.njoftime.al/shtepi-me-qera/l-al-c-4-id-265010.html
e lire esht,jepet vetem per vajza
Kuptoj une jam vet per momentin per disa muaj vjen dhe motra , nuk jam student..
E kuptoj por pronaria kerkon vetem goca keshtu ma ka dhen si porosi se shtepia nuk esht e imja ,un jam agjensi
Mund te flasesh njeher me pronarin? Punoj ne ministri dhe me duhej nje shtepi ktu afer
Ja do flas dhe njer tani,vetem ju do jeni moter dhe vlla?
Po per momentin jam vete , motra do te vij per disa muaj se do regjistrohet ne shkolle ktej, jam per afat te gjat jo per pak kohe ,
fola vlla perseri ne rregull mund te shkojm neser ta shikojm shtepin sepse sot po e pastrojn
Do e lem per te diel ose te hene vlla se sot leviza nga tirana
👍
Si kalove , mund ta shoh sot shtepin apo neser?
Shkojm neser
Ne rregull
mirmengjes kur je i lire sot per te par shtepine ?
Mirmengjes , mundeni rreth ores 3?
Ose tani ne 11 e gjys
?
ja sa ta konfirmoj me pronaren
Ne rregull
Ose n oren 1
https://maps.app.goo.gl/pBqNb778HRf69yzR9
Ktu esht shtepia
Nqs vjen para ores 12 me thuaj sepse pronaria shkon te shkolla merr nipin
Mendova se ishte n myslym , fol njeher me pronaren nqs ka cmim me te ulet te mos lodhemi kot
Jo vlla nuk ulet cmimi

Buxheti:
350
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Krahaso pronat

Krahaso