Moter Vlla kerkoj shtepi me qira afer Rr. Elbasanit, Ali Demi dhe Brryli

pershendetje
jam e interesuar per shtepi me qera ne zonen e ali demit rr elb ose brryl
buxheti eshte deri ne 350 euro

[12:54, 23/04/2024] Klamida: po
[12:54, 23/04/2024] Klamida: me vllain
[12:54, 23/04/2024] Erjon Morina Real Estate: Cilin fakulteti shkoni?
[12:54, 23/04/2024] Klamida: ekonomiku
[12:54, 23/04/2024] Erjon Morina Real Estate: Po makine keni
[12:55, 23/04/2024] Klamida: po ka vellai

Buxheti:
350
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
Ali Demi/Tregu Elektrik, Brryli/Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Krahaso pronat

Krahaso