Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, 300 euro

[5:54 PM, 3/24/2024] kliente Vanesa: faleminderit , garsonieret nuk na bejne pune se jemi 3 veta
[5:55 PM, 3/24/2024] SAM Agjensi Imobiliare Morina: e kuptoj
[5:56 PM, 3/24/2024] SAM Agjensi Imobiliare Morina: cfare zonash dhe deri ne cfare buxheti e kerkoni qe te shoh cfare kemi disponueshem
[5:59 PM, 3/24/2024] kliente Vanesa: deri max 300 euro, zonat si allias, kinostudio, xhamllik, ali dem, qytet studenti, kodra e priftit

urgjent

Buxheti:
300
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
Fresku/Linze, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso