Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 350 euro

nje familje me 3 pjesetare, te dy prinderit dhe vajza te punesuar

Buxheti:
350
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
Don Bosko, Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Krahaso pronat

Krahaso