Shpi cift astir 1+1

[4/23, 8:40 PM] Cift Astir: Eshte e lire
[4/23, 8:41 PM] Albi~Morina Real Estate: Po e lire esht
[4/23, 8:42 PM] Albi~Morina Real Estate: Ne astir
[4/23, 8:42 PM] Albi~Morina Real Estate: 1+1
[4/23, 8:42 PM] Albi~Morina Real Estate: Pallat i sapo ndertuar,pa banuar me pare
[4/23, 8:44 PM] Cift Astir: Ka ndonje mundesi per te fol per cmimin apo nuk diskutohet?
[4/23, 8:46 PM] Albi~Morina Real Estate: Nuk diskutohet pasi ka patur kerkesa si shtepi
[4/23, 8:46 PM] Albi~Morina Real Estate: Thjesht pronaria e jep vetem per cifte ose familiare
[4/23, 10:05 PM] Cift Astir: Jemi moter dhe vlla
[4/23, 10:17 PM] Albi~Morina Real Estate: Ne rregull
[4/23, 10:17 PM] Albi~Morina Real Estate: Ja do flas me pronaren neser dhe lem takim
[4/23, 11:34 PM] Cift Astir: Ne rregull
[4/24, 11:10 AM] Cift Astir: Jo nuk jam e interesuar tek ajo zon
[4/24, 11:31 AM] Albi~Morina Real Estate: ne cfar zone preferoni ju ?
[4/24, 12:54 PM] Cift Astir: Astir

Buxheti:
400
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Krahaso pronat

Krahaso