Geri kerkon te blej Apartament deri ne 90000 euro

geri eshte shok i imi,  kerkon te blej shtepi 1+1 deri ne 90 mij euro.

pagesa eshte kesh.

https://morinarealestate.al/rezultatet-e-kerkimit/?keyword=&location%5B%5D=&status%5B%5D=shitje&kati=&bedrooms=&bathrooms=&min-area=&max-area=&currency=&min-price=60000&max-price=100000&property_id=&label%5B%5D=oferta-me-e-mire

pak a shum ky eshte informacioni cfar po kerkon.

do ta marr ne zyre dhe to ta perditesoj informacionin.

geri ka jetuar ne allias, qe do te thot qe eshte komod tek kjo zone.

Buxheti:
90000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
Ali Demi/Tregu Elektrik, Don Bosko, Fresku/Linze, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso