~Xhoel Elezi kerkon shtepi per airbnb

[12:44 PM, 4/15/2024] Albi~Morina Real Estate: Kemi folur bashk per shtepin ne myslym shyri
[12:44 PM, 4/15/2024] Albi~Morina Real Estate: Qera Shtepi Private 1+1 ,Myslym Shyri, 350Euro https://morinarealestate.al/prona/qera-shtepi-private-11-myslym-shyri-350euro/
[12:44 PM, 4/15/2024] Albi~Morina Real Estate: Kjo esht i ke dhe fotot atje
[12:46 PM, 4/15/2024] +355 69 317 7967: Po bashk kemi folur
[12:46 PM, 4/15/2024] +355 69 317 7967: Un e doja per ta dhene me qera ditore
[1:00 PM, 4/15/2024] Albi~Morina Real Estate: nuk e jep pronaria per bnb
[1:06 PM, 4/15/2024] Albi~Morina Real Estate: https://morinarealestate.al/prona/qera-apartament-21rruga-e-kavajes-700-euro-muaj/
[1:06 PM, 4/15/2024] Albi~Morina Real Estate: kam kte 600 perball report tv,jepet per bnb
[3:50 PM, 4/15/2024] +355 69 317 7967: Ja do ta mendoj dhe do te them

Buxheti:
500
Lloji i kerkeses:
Qera
Lloji i prones:
Apartament

Kualifikimi i klientit

Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta

Krahaso pronat

Krahaso