Apartament 1+1, Me Qera, Ish Tregu Elektrik, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Me Qera, Ish Tregu Elektrik, 500 Euro/Muaj
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1, Ish Tregu Elektrik, 500 Euro/Muaj

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Ish Tregu Elektrik, prane minibashkise

• e mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70 m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitete afer.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Maj, 2024 në 11:04 am Përditësuar 4 Maj, 2024 at 11:07 am
 • ID e pronës: MRE-45620
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257