apartament 1+1+Blk, Kompleksi Tirana Golden Park, 71,500 Euro

 • € 71,500
Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Shitje Shitur
Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 71,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Kompleksi Tirana Golden Park, 71,500 Euro

• Tipologjia: 1+1+Blk
• Adresa: Rruga Bedri Karapici
• Ne ndertim
• Kati 9 (jo i fundit)
•Pallat i ri
•Siperfaqja 65m²
• 💶 71,500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe totale 65m² dhe ndodhet ne katin e 9 të një pallati te ri ne ndertim.
Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Disponon dhe garazh ne katin -2, me siperfaqe 26m², me cmim 500Euro/m². Shitet vec ose se bashku me garazhin.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9732
 • Çmimi: € 71,500
 • Sip. e pronës: 56.7 m²
 • Sip. totale: 65.7 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Spitali Amerikan 3

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku