Apartament 2+1, Me Qera, Pazari I Ri , 800 Euro/Muaj

 • € 800
Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Me Qera, Pazari I Ri , 800 Euro/Muaj
Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Pazari I Ri , 800 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Hoxha Tahsim, Pazari i Ri

• e mobiluae

• Kati 5

• Pallat i Ri

• 💶 800 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120 m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar me mobilim. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitete afer.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Mars, 2024 në 7:03 pm Përditësuar 26 Mars, 2024 at 4:47 pm
 • ID e pronës: MRE-35751
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257