Apartament 2+1+2, Fresk, 500 Euro

 • € 500
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+2, Fresk, 500 Euro
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2, Fresk, 500euro

 

• Tipologjia 2+1+2

• Adresa: Fresk

• i mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

• 💶 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe 90m² dhe gjendet në katin e 4 ne një pallat te ri. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, jepet me qira tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, korridori, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 3:43 pm Përditësuar 18 Janar, 2024 at 3:43 pm
 • ID e pronës: MRE-26447
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931