Apartament 2+1+2 Me Qira,Prane Casa Italia ,350 Euro

 • € 350
Kthesa Kamzës, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+2 Me Qira,Prane Casa Italia ,350 Euro
Kthesa Kamzës, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2,Prane Casa Italia, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Kthesa e Kamzes

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Qershor, 2024 në 1:40 pm Përditësuar 3 Qershor, 2024 at 1:40 pm
 • ID e pronës: MRE-50213
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kthesa Kamzës, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256