Apartament 2+1+2+3Blk, Kodra E Diellit, 500 Euro

 • € 500
Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+2+3Blk, Kodra E Diellit, 500 Euro
Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2+3Blk, Kodra e Diellit, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1+2+3Blk

• Adresa: Kodra e Diellit 1

•E mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2+3Blk ne katin e 5 te nje pallati te ri me siperfaqe 120 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 10:28 am Përditësuar 10 Maj, 2024 at 11:12 am
 • ID e pronës: MRE-46563
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kodra e Diellit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134