Apartament 2+1+Bllk, Me Qera, Rruga E Kavajes, 650 Euro/Muaj.

 • € 650
Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+Bllk, Me Qera, Rruga E Kavajes, 650 Euro/Muaj.
Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, 650 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Kavajes, perballe Delijorgjit

• I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i Ri, me ashensor

• 💶 650 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 76m² dhe gjendet në katin 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

I pajisur me kondicioner dhe me internet te perfshire ne cmim.

Kontrata behet 2-3 vjecare.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Shkurt, 2024 në 11:12 am Përditësuar 4 Mars, 2024 at 1:14 pm
 • ID e pronës: MRE-32371
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 76 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257