Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, 500 euro/muaj

 • € 500
Rruga Pasho Hysa, Çollak (Farka e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, 500 euro/muaj
Rruga Pasho Hysa, Çollak (Farka e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, 500 euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Pasho Hysa
I mobiluar
Kati 7
Pallat i Ri
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 53m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.APARTAMENTI ESHTE GATI NE DT 15 MARS.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Mars, 2024 në 12:37 pm Përditësuar 1 Mars, 2024 at 12:37 pm
 • ID e pronës: MRE-33277
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 53 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Çollak (Farka e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127