Qera, Apartament 1+1, Gjykata, 500 euro/muaj

 • € 500
Gjykata, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Gjykata, 500 euro/muaj
Gjykata, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Gjykata, 500 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta Pike Referimi: Gjykata
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Prill, 2024 në 10:40 am Përditësuar 10 Prill, 2024 at 2:04 pm
 • ID e pronës: MRE-39182
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Gjykata, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Lumi Lana/Bulevard

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934