Qera Apartament 1+1, ish Fusha Aviacionit , 500 Euro.

 • € 500
Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, ish Fusha Aviacionit , 500 Euro.

Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, ish Fusha Aviacionit , 500 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: ish Fusha Aviacionit

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 66m² dhe gjendet në katin e 4  te nje pallati te ri me ashensor (pritet te vendoset). Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim te ri dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumi, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 12:43 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 3:41 pm
 • ID e pronës: MRE-28369
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 66 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135