Qera, Apartament 1+1,Vasil Shanto, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1,Vasil Shanto, 400 Euro/Muaj
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Vasil Shanto,400 euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa:Pallati me Shigjeta,perball delijorgjit

I mobiluar

Kati 3

Pallat ekzistues

Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Prill, 2024 në 10:11 am Përditësuar 16 Prill, 2024 at 11:20 am
 • ID e pronës: MRE-39032
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard, Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Lumi Lana/Bulevard

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931