Qera, Apartament 1+1 Ekskluzive, Qender, 1000 euro/muaj

 • € 1,000
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1 Ekskluzive, Qender, 1000 euro/muaj
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Green Terrace, 1000 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga e Barrikadave Besa Pike Referimi: Rezidenca Green Terrace
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 1000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 68m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Prill, 2024 në 1:39 pm Përditësuar 14 Prill, 2024 at 10:14 am
 • ID e pronës: MRE-39702
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934