Qera, Apartament 1+1, Sheshi – Selvia , 700 Euro/Muaj.

 • € 700
Rruga Isa Boletini, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Sheshi – Selvia , 700 Euro/Muaj.
Rruga Isa Boletini, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Sheshi Selvia, 700 Euro/Muaj.

 

Tipologjia : 1+1

Adresa: Selvia, Rruga Isa Boletini

I mobiluar

Kati 3

Pallat I Ri

Cmimi 700 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri te mireadministruar me nje lokacion shume prane qendes. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumit, korridori, tualeti dhe nje ballkon te madh.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Maj, 2024 në 10:09 am Përditësuar 9 Maj, 2024 at 10:09 am
 • ID e pronës: MRE-46455
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Isa Boletini, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257