Qera, Apartament 2+1, Rruga per Linze, 400 euro

 • € 400
Rruga Ramazan Gaxherri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga per Linze, 400 euro
Rruga Ramazan Gaxherri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga per Linze , 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Ramazan Gaxherri Referimi: drejtimi Linze
 • I mobiluar
 • Kati 2 (kati i pare nga toka)
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera nje apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 87 m² qe gjendet në katin e pare te banimit të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjies, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, ballkoni dhe tualet.

Ka ndricim natyral per shkak te pozicionit. Ne qerane 400 euro perfshihet uji dhe interneti me shpejtesi 50 mgb

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 3:55 pm Përditësuar 19 Mars, 2024 at 3:55 pm
 • ID e pronës: MRE-35886
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 87 m²
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ramazan Gaxherri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508