Qera, Apartament 2+1+2 Blk ,Casa Italia, 350 Euro/Muaj

 • € 350
Casa Italia, Kthesa Kamzës, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2 Blk ,Casa Italia, 350 Euro/Muaj
Casa Italia, Kthesa Kamzës, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Casa Italia,350euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa: Casa Italia
 • pjeserisht i mobiluar
 • Kati 3
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² qe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 ballkone dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Prill, 2024 në 11:35 am Përditësuar 12 Prill, 2024 at 11:38 am
 • ID e pronës: MRE-39444
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko, Vore, Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 3
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Casa Italia, Kthesa Kamzës, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931