Qera, Apartament 2+1+2+1Blk, Astir, 600 Euro

 • € 600
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2+1Blk, Astir, 600 Euro
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2, Astir, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Te Syri TV

•I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 5 te nje pallati te ri me siperfaqe 100 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Maj, 2024 në 11:16 am Përditësuar 16 Maj, 2024 at 11:31 am
 • ID e pronës: MRE-47569
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134