shitet aktivitet Biznesi, POrcelani, 20000 Euro

 • € 20,000
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
shitet aktivitet Biznesi, POrcelani, 20000 Euro
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 20,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet aktivitet biznesi Porcelan, 20000 euro

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa: Artisti oxhaku

• i mobiluar

• Kati 0

• 💶20000  Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin 0 , Totalisht i investuar ka funksionuar si qender estetike .

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Prill, 2024 në 10:14 am Përditësuar 13 Prill, 2024 at 11:11 am
 • ID e pronës: MRE-39607
 • Çmimi: € 20,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127