Shitet Apartament 2+1+Blk, Astir, 126.000 Euro

 • € 126,000
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+Blk, Astir, 126.000 Euro
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 126,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Astir, 126.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Mikel Maruli

• Kati 3

• Pallat i ri

• Sipërfaqe Bruto 105m²

💶 126.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe 105m², ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri ne zonen e Astirit, prane bar Artisit.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti shitet bosh. Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer. Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor!

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Maj, 2024 në 1:00 pm Përditësuar 16 Maj, 2024 at 1:01 pm
 • ID e pronës: MRE-47648
 • Çmimi: € 126,000
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934