Kejsi kerkon per te blere 185 m2 tek 5 Maj

[11:43 am, 17/04/2024] Kejsi Per Blerje: Si jeni
Kam pare nje njoftim per nje apartament ne 5 maj 2+1 185m2
[11:44 am, 17/04/2024] Kejsi Per Blerje: Ne cfare rruge ndodhet dhe keni foto te apartamentit?
[11:54 am, 17/04/2024] Orlind Morina: Klikoni linkun me poshtë për të parë të gjitha pronat tona.
©️MORINA REAL ESTATE™️
https://morinarealestate.al/
[1:20 pm, 17/04/2024] Orlind Morina: https://morinarealestate.al/prona/shitjeapartament-21-5-maj-180-000-euro/
[1:20 pm, 17/04/2024] Orlind Morina: Pershendetje, po flasim per kete apartment?

[4:14 pm, 18/04/2024] Kejsi Per Blerje: Po
[4:14 pm, 18/04/2024] Kejsi Per Blerje: Doja te lija nje orar per ta pare neser nqs keni mundesi
[4:17 pm, 18/04/2024] Orlind Morina: Te lutem a mund ta lejm takimin tek zyra qe te flasim me gjat
[4:19 pm, 18/04/2024] Orlind Morina: Sepse ne kete menyre do te ju sherbenim me mire.
Eshte nje transaksion mjaft i madh.

[4:23 pm, 18/04/2024] Kejsi Per Blerje: Ne rregull
[4:24 pm, 18/04/2024] Kejsi Per Blerje: Pas ores 2 mund te kaloj
[4:28 pm, 18/04/2024] Orlind Morina: Fantastike

[4:29 pm, 18/04/2024] Orlind Morina: Ktu eshte zyra jone
[4:29 pm, 18/04/2024] Orlind Morina: Te lutem me merr ne telefon sepse ndoshta nuk e gjen dot
[4:29 pm, 18/04/2024] Orlind Morina: Jemi ne kat te dyte
[4:39 pm, 18/04/2024] Kejsi Per Blerje: Ok
[4:39 pm, 18/04/2024] Kejsi Per Blerje: Flm

Buxheti:
180000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Apartament
Zona:
Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Krahaso pronat

Krahaso