Klienti 1.6M brenda unazes

[2:29 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Si kalove
[2:29 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: https://morinarealestate.al/prona/shitet-shtepi-private-3-kat-me-oborrngjitur-me-ambasaden-gjermane/
[2:29 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Eshte e disponueshme
[4:02 PM, 2/27/2024] Albi~Morina Real Estate: Po
[4:34 PM, 2/27/2024] Albi~Morina Real Estate: Shtepia esht e vjeter , esht porna ku u ndal autobuzi kur hyri ne bllokun e ambasadave ne 91
[4:39 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Ti bjem shkurt
[4:39 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Jam i interesuar per truall ndertimi
[4:39 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Kjo eshte e vlefshme
[5:00 PM, 2/27/2024] Albi~Morina Real Estate: Po esht me hipotek se esht ndertim ekzistues dmth para 1991
[5:10 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Lejohet te prishet kjo
[5:11 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Dhe te ndertohet pallat
[5:41 PM, 2/27/2024] Albi~Morina Real Estate: Do flas neser me pronarin dhe te them
[5:42 PM, 2/27/2024] Albi~Morina Real Estate: Sa i perket lejes duhet te interesoheni tek IKMT
[5:43 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Them mos eshte vile e mbrojtur
[5:44 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Nga kto te vjetrqt
[5:44 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Po fol dhe me thuaj
[5:44 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Me co dhe nje foto
[5:44 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Ku ndodhet fiks
[5:44 PM, 2/27/2024] Albi~Morina Real Estate: Esht pron private ka pronar po nuk jeton njeri
[5:46 PM, 2/27/2024] Albi~Morina Real Estate: Neser do flas me pronarin per me shum info dhe te them
[6:02 PM, 2/27/2024] Klienti 1.6 M: Cila nga kto
[12:00 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Si ja kalove
[12:00 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Mir ju
[12:00 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Fola me pronarin un dhe me tha qe nuk esht subjekt i mbrojtur dmth nderton ca te duash vtm duhet te maresh leje ne bashki
[12:01 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Cila nga kto eshte vlla
[12:01 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Se nuk e kuptova
[12:01 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: https://maps.app.goo.gl/5zmREfB5Uz9aKTbU8
[12:01 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Esht dhe ajo pjesa me pem i takon diku tek 600-650m
[12:07 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: A e kuptova
[12:07 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Esht bashk me ate truallin me pem
[12:18 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Qe lidhet ne kte rrugen hygo
[12:19 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Po
[1:52 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Me telefonoi perseri pronari dhe me njoftoi se bashk me kte shitet dhe trualli ngjitur 470metra
[2:02 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Cili ai djathtas
[2:03 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Apo ai qe kam shigjetuar un
[2:03 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Po
[2:03 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Dhe ajo ngjitur me ate qe ke shigjetuar ti
[2:03 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Ajo nga ana e pallatit
[2:04 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Pak a shum gjith ky trualli ketu
[2:04 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Se mos u gabofsha eshte nje shpi aty
[2:04 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Esht pron private
[2:04 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Para pallatit tkuq
[2:04 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Esht shtepi e vjeter
[2:05 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Ka kosto te lart
[2:05 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Seshte se me intereson
[2:05 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: E kuptoj
[2:05 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Dhe kjo e zotrise seshte se me pelqen
[2:05 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Nqs jep nje ofert un mund tja paraqes se nrm cdo cmim negociohet
[2:05 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Seshte e pershtatshme per ate qe kerkoj un
[2:06 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Shtepi ka vler vetem si truall sepse jan shtepi te vjetra 80+ vjet
[2:06 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Po si truall me intereson dhe mua
[2:06 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Per ndertim
[2:06 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Po sjan te pershtatshme
[2:06 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: E kuptoj
[2:06 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Jan te futura dhe jo te rregullta
[2:06 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Mendova mos ishte kjo para
[2:07 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Kto djathtas ktu
[2:07 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Ajo esht rrug e mbullur ngaqe esht ngjitur me ambasaden gjermane
[2:09 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Po ndonje opsion tjeter keni
[2:10 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Ne cfar zone interesoheni
[2:11 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Brenda unazes
[2:11 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Vende pak te pershtatshme per biznes
[2:11 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Jo te futura thell
[2:11 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Me kupton
[2:11 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Sa metra
[2:11 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: 400-500
[2:12 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Doni te ndertoni pallat apo biznes privat ?
[2:12 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Ndertim per biznes
[2:12 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: E kuptoj
[2:12 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Deri ne sa euro per meter katror ?
[2:16 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Po cmim tregu
[2:16 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Deri ne 3
[2:16 PM, 2/28/2024] Klienti 1.6 M: Max
[2:17 PM, 2/28/2024] Albi~Morina Real Estate: Ne rregull

Buxheti:
1650000
Lloji i kerkeses:
Blerje
Lloji i prones:
Truall
Zona:
21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Brryli/Rruga Bardhyl, Don Bosko, Komuna e Parisit, Lumi Lana/Bulevard, Ministria e Jashtme/Pazari I Ri, Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC, Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta

Krahaso pronat

Krahaso