Shitet Shtepi Private 3-Kat Me Oborr,NGJITUR ME AMBASADEN GJERMANE,

 • € 1,650,000
Embassy of the Federal Republic of Germany, 8, Rruga Skënderbej, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Shtepi Private 3-Kat Me Oborr,NGJITUR ME AMBASADEN GJERMANE,
Embassy of the Federal Republic of Germany, 8, Rruga Skënderbej, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 1,650,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet Truall +shtepi private  3 kateshe+ Papafingo, BLLOKU I AMBASADAVE 1.650.000 euro.

-Siperfaqe trualli 550 m2 me hipoteke

-Adresa: Ngjitur me ambasaden Gjermane

-Me dokumentacion te rregullt pronesie

-1.650.000 euro.

Informacione rreth prones.

Vilë historike me tre kate dhe gjashtë hyrje

Një vilë e nderuar, me tre kate dhe me gjithsej gjashtë hyrje, është aktualisht në dispozicion për blerje. Çdo hyrje krenohet me një plan urbanistik të mirë-projektuar që përbëhet nga dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje, një dhomë kuzhine dhe një zonë e gjerë e përbashkët. Prona, me përmasa 550 metra katrorë, është e ndërtuar me panele të izoluara strukturore (SIP) dhe vjen me marrëveshje hipotekore. Oferta përfshin një certifikatë pronësie, e cila e bën transaksionin të shëndoshë ligjërisht.

Kjo pronë, me konfigurimin e saj të gjithanshëm, paraqet një mundësi ideale për qëllime të ndryshme zhvillimi si ndërtimi i një rezidence, hoteli ose objektesh të ngjashme.

 

 

Per informacione me te detajuara apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Janar, 2024 në 1:44 pm Përditësuar 22 Janar, 2024 at 4:36 pm
 • ID e pronës: MRE-27074
 • Çmimi: € 1,650,000
 • Sip. totale: 550 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazhe: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Embassy of the Federal Republic of Germany, 8, Rruga Skënderbej, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931