Ambient Biznesi Me Qira, SHKOZ, 300 Euro

 • € 300
Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira, SHKOZ, 300 Euro
Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, SHKOZ, 300 Euro

 

• Tipologjia: openspace/magazine

• Adresa: SHKOZE

• bosh

• Kati 0

• PJES VILE

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin 0 te nje vile private. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet+vendparkim.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Janar, 2024 në 11:18 am Përditësuar 22 Janar, 2024 at 12:49 pm
 • ID e pronës: MRE-27010
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931