Shitet Apartament 2+1+blk, Laprake, 114.000 Euro

 • € 114,000
Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+blk, Laprake, 114.000 Euro
Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 114,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+blk, Laprake, 114.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Lord Bajron

• Kati 2

•Pallat ekzistues 3 katesh

• Siperfaqja 92m²

💶 114,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 92m² dhe ndodhet në katin e 2 në një pallati ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 1 tualet dhe ballkoni. Orientimi Jug-Lindje.

Vendndodhja e pallatit eshte prane rruges kryesore, prandaj apartamenti mund te perdoret dhe per biznes.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Janar, 2024 në 2:25 pm Përditësuar 6 Qershor, 2024 at 12:03 pm
 • ID e pronës: MRE-26921
 • Çmimi: € 114,000
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Laprake

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134