Apartament 2+1+Blk Me Qira, Yzberisht, 330 Euro

 • € 330
Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+Blk Me Qira, Yzberisht, 330 Euro
Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Yzberisht, 330Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Yzberisht , Afer KMY

• pjeserisht i mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

• 💶 330Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 82 m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet pjeserisht i  mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Janar, 2024 në 11:10 am Përditësuar 20 Janar, 2024 at 11:14 am
 • ID e pronës: MRE-26831
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931