Ambient Biznesi Me Qira, Laprake, 300 Euro

 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Laprake, 300 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Larpake

• bosh

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 50 m² dhe gjendet në katin 2 te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 11:16 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 11:16 am
 • ID e pronës: MRE-27233
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931