Shitet Apartament 3+1+Blk , Kombinat, 88000 Euro

 • € 88,000
Rruga Fabrika e Qelqit, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 3+1+Blk , Kombinat, 88000 Euro
Rruga Fabrika e Qelqit, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 88,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1+blk, Rruga e Qelqit, 88000 Euro

 

• Tipologjia: 3+1+blk

• Adresa: Kombinat, Afer UKT 

• i Mobiluar

• Pallat Ekzistues

• Kati 5

• 88000 euro

•Sip 95m 

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira Apartament ne qender te Kombinatit me siperfaqe prej 95m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, kuzhine ne vete, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe  ballkoni.

Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira.

Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.Pamje jug-lindje-perëndim.Pamje e lirë dhe në diell

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 12:50 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 12:51 pm
 • ID e pronës: MRE-27274
 • Çmimi: € 88,000
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Fabrika e Qelqit, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931