Ambient Biznesi, Rruga e Kavajes, 600 Euro/Muaj.

 • € 600
Poliklinika Shëndetësore Nr. 9, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi, Rruga e Kavajes, 600 Euro/Muaj.
Poliklinika Shëndetësore Nr. 9, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga e Kavajes, 600 Euro/Muaj.

 

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Rruga e Kavajes, Poliklinika Nr.9

• Bosh

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe prej 80 m² dhe gjendet në katin 2 te nje pallati te ri te mireadministruar . Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne 3 ambjente dhe eshte i pershtatshem per tipolgji te ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet dhe 1 ballkon.

Gjithashtu tek ambienti do te vendosen edhe kondicionere ne cdo dhome.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Qershor, 2024 në 10:45 am Përditësuar 3 Qershor, 2024 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-50133
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Poliklinika Shëndetësore Nr. 9, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127