Qera, Vile Private 3 Kateshe , Rruga Elbasanit 2500 Euro/Muaj

 • € 2,500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Vile Private 3 Kateshe , Rruga Elbasanit 2500 Euro/Muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 2,500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Vile Private 3 kateshe, Rruga Elbasanit, 2500 euro/muaj

Tipologjia: 2+1 (secili kat)
Adresa: Rruga 3 Vellezerit Kondi Pike Referimi: Prane Rruges se Elbasanit
E mobiluar
Vile Private 3-kateshe
Cmimi 2500 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera vile private 3 kateshe, me një sipërfaqe prej 300 m² ku secili kat eshte i organizar ne 3 hyrje te tipologjise 2+1. Vila ofrohet e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi (klinika, laborator etj) apo edhe per banim.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Qershor, 2024 në 10:52 am Përditësuar 3 Qershor, 2024 at 11:41 am
 • ID e pronës: MRE-50152
 • Çmimi: € 2,500
 • Sip. e pronës: 300 m²
 • Sip. totale: 300 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256