Apartament 1+1, 21 Dhjetori , 450 Euro

 • € 450
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, 21 Dhjetori , 450 Euro
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1, 21 Dhjetori , 450 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Artan Lenja

• Kati 4

• Pallat Ekzistus

• Siperfaqe 70m²

💶 400 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 45m² dhe ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat ekzistus.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe tualeti.

Eshte i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner.

Ndodhet ne nje zone e cila i ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

APARTAMENTI LIROHTE NE DT 1 QERSHOR.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 20 Prill, 2024 në 10:03 am Përditësuar 24 Prill, 2024 at 5:45 pm
 • ID e pronës: MRE-41788
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127