Shitet Apartament 1+1+Blk, Ish Tregu Elektrik, 135000 Euro

 • € 135,000
Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1+Blk, Ish Tregu Elektrik, 135000 Euro
Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 135,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 1+1+Blk, Ish Tregu Elektrik, 135000 Euro

•Tipologjia: 1+1+Blk

•Adresa: Rruga Sali Nivica, prane Muzeut te Shkencave te Natyres

•I mobiluar

•Kati 4

•Pallat ekzistues

•Sipërfaqja neto 60 m²

💶 135.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe neto prej 60 m² dhe gjendet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim.

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, i investuar me cdo gje te re dhe ne kushte bashkekohore dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, tualet1 dhe ballkoni. Shitet i gjithi i mobiluar si ne foto. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Apartamenti mund te konvertohet ne 2+1 .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Prill, 2024 në 10:03 am Përditësuar 22 Prill, 2024 at 5:29 pm
 • ID e pronës: MRE-41787
 • Çmimi: € 135,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257