Shitet Apartament 1+1+Blk, Prokuroria e Tiranes, 150,000 Euro.

 • € 150,000
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1+Blk, Prokuroria e Tiranes, 150,000 Euro.
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 150,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 1+1+Blk, Prokuroria e Tiranes, 150,000 Euro.

 

•Tipologjia: 1+1+Blk

•Adresa: Rruga Haxhi Hysen Deliu

•I mobiluar

•Kati 3

•Pallat i ri

•Sipërfaqja neto 58.4m2

•Sipërfaqja bruto 63.7m2

💶 150.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe prej 63.7m² dhe gjendet ne katin e 3 te nje pallati te ri te vitit 2024 te sapo perfunduar . Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te preferuar per banim.

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe organizohet ne  dhoma e gjumit, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, tualeti dhe ballkoni. Shitet i gjithi i mobiluar si ne foto.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Prill, 2024 në 12:43 pm Përditësuar 17 Prill, 2024 at 1:04 pm
 • ID e pronës: MRE-40306
 • Çmimi: € 150,000
 • Sip. e pronës: 58 m²
 • Sip. totale: 63 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257