Shitet Truall + Vile 2 Kateshe + Garazh , Xhamllik, 525,000 Euro

 • € 525,000
Rruga Demir Zyko, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Truall + Vile 2 Kateshe + Garazh , Xhamllik, 525,000 Euro
Rruga Demir Zyko, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 525,000

Përshkrimi

Agjencia Morina Shet Truall + Vile 2 Kateshe + Garazh , Xhamllik, 525,000 Euro

 

• Tipologjia: 2 Kateshe

• Adresa: Xhamllik, Rruga Demir Zyko

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi m²

• Siperfaqe  totale toke+ndertim  m²

• 💶 525,000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 2 kateshe+garazh, me një sipërfaqe totale ndertimi 400m² dhe siperfaqe trualli  350 m² dhe gjendet ne nje zone shume te mire, ne Xhamlllik, prane        ish-profarmes. Ka organizim shumë të mirë dhe shitet e mobiluar, kati i pare eshte i mobiluar gjithashtu edhe kati i dyte. Vila eshte me sistem kapote termoizolim te sapo bera, punimet jane cilesore dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Vila ka edhe nje oborr te vogel perpara .

 

Organizimi si me poshte:

 

Kati 0

— Garazh

 

Kati 1

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-3 dhoma gjumi

–  2 banjo

— 2 ballkone

 

Kati i dytë

-3 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

– 2 banjo

– 2 ballkone

 

 

Katet lidhen me shkalle te brendshme.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per truallin dhe vilen.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Prill, 2024 në 3:59 pm Përditësuar 15 Prill, 2024 at 4:00 pm
 • ID e pronës: MRE-40036
 • Çmimi: € 525,000
 • Sip. e pronës: 400 m²
 • Sip. totale: 750 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 4
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 120
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Demir Zyko, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257