Shitet Apartament 1+1+Blk, Rruga e Dibres, ,105000 Euro.

 • € 105,000
Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1+Blk, Rruga e Dibres, ,105000 Euro.
Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 105,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Rruga e Dibres, 105,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga e Dibres,Pallati tek Spitali Amerikan 2

• Bosh

• Kati 7 (jo i fundit)

• Pallat i ri

• Sipërfaqe Bruto 70m²

💶 105000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 75.5m², ndodhet në katin e 7 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar me punime shume cilesore, punime hidraulike dhe elektrike te reja, tualet inkaso, dyer dhe dritare me dopio xham.

 

Orientimi Jug-Lindje-Perendim.

 

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Prill, 2024 në 4:08 pm Përditësuar 22 Prill, 2024 at 6:04 pm
 • ID e pronës: MRE-40041
 • Çmimi: € 105,000
 • Sip. totale: 75.5 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931