Qera, Apartament 1+1+Blk, Shkolla e Baletit, 500 Euro/Muaj.

 • € 500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1+Blk, Shkolla e Baletit, 500 Euro/Muaj.
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera Apartament 1+1+blk, Shkolla e Baletit, 500 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Elbasanit, prane shkolles se Baletit

• E Mobiluar

• Kati 4

• Pallat Ekzistues

• 500 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 1+1 ne katin 1 te nje pallati ekzistues pa ashensor me siperfaqe 65 m². Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet e mobiluar teresisht dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Prill, 2024 në 1:33 pm Përditësuar 16 Prill, 2024 at 1:36 pm
 • ID e pronës: MRE-40217
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257