Qera Apartament 1+1 , UET  350Euro

 • € 350
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1 , UET  350Euro
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera Apartament 1+1 , UET  350Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kompleksi Fratari

• E Mobiluar

• Kati 7

•Pallat i Ri

•350 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 1+1 ne katin e shtate te nje pallati te ri  me siperfaqe 63 m² .Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 17 Prill, 2024 në 11:16 am Përditësuar 17 Prill, 2024 at 11:16 am
 • ID e pronës: MRE-40289
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 63 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127