Qera, Vile 3 Kateshe, Qender, 1.900 euro/muaj

 • € 1,900
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Vile 3 Kateshe, Qender, 1.900 euro/muaj
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 1,900

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Vile 3 Kateshe, Qender, 1.900 euro/muaj

 • Tipologjia Vile 3 Kateshe
 • Adresa: Rruga Fortuzi Pike Referimi: Qender
 • Bosh
 • Vile Private
 • Cmimi 1.900 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera vile private, me një sipërfaqe prej 260m² . Vila ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh ,organizohet nga 3 kate, ku secili kat perbehet nga salloni i ndenjes,ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Vila organizohet nga nje oborr prej 130m²,ofron mundesi parkimi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Qershor, 2024 në 4:30 pm Përditësuar 19 Qershor, 2024 at 10:15 am
 • ID e pronës: MRE-52243
 • Çmimi: € 1,900
 • Sip. e pronës: 260 m²
 • Sip. totale: 390 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544