Agjencia Imobiliare MORINA Shet Apartament 1 +1 , 92000 Euro.

 • € 92,000
Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Agjencia Imobiliare MORINA Shet Apartament 1 +1 , 92000 Euro.
Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 92,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 1 1 ,Rruga Kokonozeve, 92000 Euro.

 • Tipologjia: 1+ 1
 • Adresa: Rruga Kokonozeve,kinostudio
 • I pamobiluar
 • Kati 3
 • Pallat Kompleks i Ri
 • Siperfaqe 70.5 m2
 • Cmimi i Shitjes 92,000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+ 1  me siperfaqe prej  70.5m² qe gjendet në katin e 3 të ri. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 15 Prill, 2024 në 3:18 pm Përditësuar 15 Prill, 2024 at 3:18 pm
 • ID e pronës: MRE-40021
 • Çmimi: € 92,000
 • Sip. totale: 71 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931