Qera, Garzoniere, Qender, 320  euro/muaj

 • € 320
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garzoniere, Qender, 320  euro/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garzoniere, Qender, 320  euro/muaj

Tipologjia GARZONIERE
Adresa: Blervardi Zogu i Pare
I mobiluar
Kati 5
Pallat Egzistues
Cmimi 320 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Garzoniere, me një sipërfaqe prej 25m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni.LIROHET NE FUND TE MAUJIT PRILL

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Prill, 2024 në 1:34 pm Përditësuar 12 Maj, 2024 at 10:28 pm
 • ID e pronës: MRE-39958
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127