Qera, Pjes Vile, 2+1,Fresk, 350 Euro

 • € 350
Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 2+1,Fresk, 350 Euro
Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 2+1,Fresk, 350 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Fresk,prane depos se ujit

• e mobiluar

• Vile private

• Kati 2

•  350 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 136 m² ne katin e dytete nje vile private me 3 kate.Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, oborr+3 ballkone. Vendparkim i perfshire.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Prill, 2024 në 1:16 pm Përditësuar 15 Prill, 2024 at 1:16 pm
 • ID e pronës: MRE-39940
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 136 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931